Загальні відомості про заклад

на 2019 - 2020 навчальний рік:

За статусом проектна потужність - 300 дітей

Кількість дітей із малозабезпечених сімей - 23

Діти учасників АТО - 24

Діти з особливими освітніми потребами - 1

У закладі працюють 72 працівники, а томучислі  педагогічні - 36,  адміністративний персонал - 36.

Працює педагогів     36

з них за категоріями :

Вища категорія  - 3

І категорія - 1

ІІ категорія - 7

Спеціалісти  - 11

До послуг дітей :

групових кімнат - 13

музична зала - 1

спортивна зала - 1

кабінет психологічний - 1

кабінет логопедичний - 1

кабінет медичний - 1

У закладі працюють гуртки:

Загальносадові  «Дзвіночки-голосочки» (співи), «Камертончик» (гра на дитячих музичних інструментах), «RAINBOW» (англійська мова), «Піруєть» (аеробіка),

Групові:  «Паперові диво» (орігамі), «Чарівний світ цивілізації» (цивілізація), «Чарівні кружечки» (орігамі з кружечків), «Чарівні пальчики» (висипка), «Чарівний пензлик» (нетрадиційне малювання), «Чилі деталі» (методика Л.Шелестової).

Прогресивний наук українського вимагає глибоких змін у стаціонарній національній освіті. Згідно із законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», з-за принципів її розбудова створюється для роботи в середовищі працівників, таланту, всебічного розвитку людини, гуманізму, демократизму, важливих пріоритетів загальнолюдських потребностей. Тому особлива актуальність стосується проблеми переорієнтації дошкільного виживання за сучасними тенденціями.

За 40 років плідної педагогічної діяльності в ДНЗ № 28 «Казка» створила свій стиль, традиції та особливості науково-дослідного процесу.

Завдання Головне  дошкільного закладу -  це Широке забезпечення  прав людини на здобуття дошкільної освіти, удовольствие потреб громадян у навчанні, догляді та оздоровленні дітей, створене для їхнього фізічного, розумово й духовного розвитку.

Наше кредо звучить так:  Любіть дитину такою, як вона є, допоможіть зробити статтю кращою.