2021-05-20 17:35:51: День Вишиванки в ЗДО № 28 " Казка"

«Вишиванка - символ Батьківщини,

Дзеркало народної душі,

Не для когось, не для забаганки,

А для себе ти її носи…»

20 травня 2021 року колектив ДНЗ № 28 «Казка» разом із вихованцями долучився до святкування Всесвітнього дня вишиванки – свята, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції.

Захід відбувся святково та урочисто, невимушено та гарно. З самого ранку в дошкільному начальному закладі лунав дитячий гомін і веселий сміх. Малята з цікавістю розглядали сорочки один одного та з гордістю розповідали, що таку красу створили умілі руки їхніх матусь і бабусь.

Щоб розширити знання дітей про особливості вишитої сорочки, її значущість, прищепити любов до українських традицій, гордість за духовне багатство своєї країни протягом дня з дітьми усіх вікових груп проводились цікаві пізнавальні заняття, бесіди, ігри, лунали українські пісні, вірші, таночки. Діти дізналися, що вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі, родинної пам’яті, вірності та любові у сім’ї.

Педагоги разом із дітьми підготували флешмоб «Одягни вишиванку, Україно моя!»

Ввечері всі дошкільнята поверталися додому із емблемою до Дня вишиванки, сувенірами для рідних, виготовленими власними рученятами, новими знаннями та сповненими захоплюючими

враженнями емоціями від ще одного дня в дитячому садочку.

Вітаємо Всіх із Всесвітнім днем вишиванки!

Фотозвіт

Натисніть, щоб переглянути оригінал зображення

До Всіх Новин

Copyright © 2016-2021. Всі права захищено.