Директор: Правила прийому до закладу

МЕДИЧНУ КАРТУ ДИТИНИ СКАСОВАНО.

ЯКІ Ж ДОКУМЕНТИ МАЮТЬ НАДАВАТИ БАТЬКИ ДЛЯ ПРИЙОМУ ЇХНЬОЇ ДИТИНИ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ?

Основною формою первинної облікової документації для ведення медичних записів щодо дітей від народження до 17 років є Історія розвитку дитини (форма № 112/о), затв. наказом МОЗ України від 28.07.2014 № 527. Цю форму зберігають у закладі охорони здоров’я.

Донедавна чинною була Форма № 026/о «Медична карта дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)». Та її скасували як таку, що не відповідає законодавству.

ЯКІ Ж ДОКУМЕНТИ МАЮТЬ НАДАТИ БАТЬКИ ПРИ ПРИЙОМІ ЇХНЬОЇ ДИТИНИ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ?

Перелік документів для приймання дитини Прийом дітей до ЗДО здійснює керівник протягом календарного року на підставі таких документів, як: заява батьків про приймання медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ЗДО довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення свідоцтво про народження.

ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДИТИНИ ДО ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ № 28 НЕОБХІДНО:

• ЗАЯВА БАТЬКІВ АБО ОСІБ, ЯКІ ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ ЩОДО ВЛАШТУВАННЯ ДИТИНИ ДО ДИТЯЧОГО ЗАКЛАДУ.
  • КОПІЯ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ.
  • МЕДИЧНА ДОВІДКА ПРО СТАН ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ З ВИСНОВКОМ ЛІКАРЯ, ЩО ДИТИНА МОЖЕ ВІДВІДУВАТИ ЗДО
  • ДОВІДКА ДІЛЬНИЧНОГО ЛІКАРЯ ПРО ЕПІДЕМІОЛОГІЧНЕ ОТОЧЕННЯ
  • ПРИ НАЯВНОСТІ ПІЛЬГ - ПАКЕТ ЗАТВЕРДЖЕНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ПІЛЬГИ НА ОПЛАТУ ЗА ХАРЧУВАННЯ ДИТИНИ В ДИТЯЧОМУ САДКУ.
  • БАТЬКАМ НЕОБХІДНО МАТИ ІЗ СОБОЮ ОРИГІНАЛИ ПАСПОРТА ТА СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ.

ДЛЯ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (ГРУПИ) КОМПЕНСУЮЧОГО ТИПУ ПОДАЮТЬ ТАКОЖ:

• ВИСНОВОК ПСИХОЛОГО-МЕДИКО-ПЕДАГОГІЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ (ПМПК).

ВІДРАХУВАННЯ ДИТИНИ З ДНЗ № 28 ПРОВОДИТЬСЯ:

• НА ПІДСТАВІ МЕДИЧНОГО ВИСНОВКУ ПРО СТАН ЗДОРОВ`Я ДИТИНИ, ЩО ВИКЛЮЧАЄ МОЖЛИВІСТЬ ЇЇ ПОДАЛЬШОГО ПЕРЕБУВАННЯ В ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ЦЬОГО ТИПУ;
  • ЗА БАЖАННЯМ БАТЬКІВ АБО ОСІБ, ЯКІ ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ;
  • КОЛИ ДИТИНА НЕ ВІДВІДУЄ ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД БЕЗ ПОВАЖНИХ ПРИЧИН БІЛЬШЕ 2 МІСЯЦІВ;
  • У РАЗІ НЕСПЛАТИ БАТЬКАМИ АБО ОСОБАМИ, ЯКІ ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ, ПЛАТИ ЗА ХАРЧУВАННЯ ДИТИНИ ПРОТЯГОМ ДВОХ МІСЯЦІВ.

ЗА ДИТИНОЮ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ МІСЦЕ У ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ У РАЗІ ЇЇ ХВОРОБИ, КАРАНТИНУ, САНАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ, НА ЧАС ВІДПУСТКИ БАТЬКІВ АБО ОСІБ, ЯКІ ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ, А ТАКОЖ У ЛІТНІЙ ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД (75 ДНІВ).