Практичний психолог: План заходів Тижня психології «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу під час адаптивного карантину та в умовах змішаного навчання»

План заходів Тижня психології

Девіз дня

Учасники

Відповідальні

Понеділок

«День гарного настрою»

«Хороший настрій починається з душі, а не з ноги, з якої зранку встали»

1. Оформлення сторінки практичного психолога на сайті ДНЗ; розміщення плану заходів запланованих в межах проведення Тижня психології «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу під час адаптивного карантину та в умовах змішаного навчання»

2. Анкетування для батьків «Якість обслуговування в ДНЗ» (Google додаток – Google форми)

3. Психологічна акція «Калейдоскоп настрою» (відзначення емоційного стану у календарях настрою)

4. Розвиваючі ігри психолога з дітьми корекційних груп «Різнокольорові емоції»

Батьки

Діти, батьки, члени колективу

Діти корекційних груп

«День розуміння»

«Потрібно мати щось спільне, щоб розуміти один одного і  чимось відрізнятися, щоб любити один одного»

1. Психологічна акція «Аптечка для душі» (усі бажаючі дістають «позитивну пігулку» – цукерку з побажаннями, позитивними висловлюваннями та отримують заряд бадьорості і гарного  настрою)

2. Організувати виставку спільних малюнків з батьками на тему: «Моя щаслива та здорова родина»

3. Психологічний тренінг для дітей на тему: «Поряд чи разом» з метою збагачення досвіду емоційної чуйності до людей, формування вміння правильно реагувати на оцінку  іншими людьми.

4. Розміщення у Viber групах інформації «Секрети виховання від Вірджінії Сатир» – відомого у світі спеціаліста з питань сімейної терапії та розповсюдження пам’яток «Як правильно організувати гру дитини в домашніх умовах»

Батьки, члени колективу

Діти середніх та старших груп, батьки

Діти старших груп

Батьки

Практичний психолог

«День посмішок та компліментів»

1. Організувати інтерв’ю з дітьми «Я бажаю своїм батькам…»  з метою відкривання дитячих мрій, таємниць, тривог та переживань).

2. Психологічні ігри дану тематику: «Ти мій друг – я твій друг», «Відгадай – хто мій друг», «Який ти друг?»

3. Орган узвати виставку психологічної літератури «Дитячий світ очима психолога»

1. Розвивальні заняття на тему: «Що таке щастя?», «Яку форму має щастя?», «Хто дарує щастя»

2. Психологічна акція «Паркан психологічного розвантаження» з метою надання можливості учасникам висловити свою думку про роботі дитячого садка, написання побажання та зауважень, пропозицій.

3. Психологічна година «Щаслива людина – неконфліктна людина» з метою допомогти учасникам усвідомити і сформулювати свої сильні сторони в спілкуванні з оточуючими, визначити  проблеми ,які заважають бути щасливими

Діти усіх вікових груп

Діти молодших груп

Практичний психолог, адміністрація, педагоги

«День щастя»

Діти старших груп

Члени колективу, батьки

П’ятниця

«Підсумки тижня»

1. Створення фотовиставки Тижня психології «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу під час адаптивного карантину та в умовах змішаного навчання.

2. Круглий стіл: обмін враженнями, підбиття підсумків проведеного Тижня психології, створення «Кошику побажань»

Члени колективу, адміністрація