2018-02-27 09:14:27: Де краще виховувати дитину: в садочку чи вдома?

ДО УВАГИ БАТЬКІВ, ЯКІ НАДАЮТЬ ПЕРЕВАГУ  ДОМАШНЬОМУ ВИХОВАННЮ

ДНЗ - СУЧАСНА ОСВІТНЯ УСТАНОВА

ОДНИМ ІЗ ЗАВДАНЬ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ Є ЗАДОВОЛЬННЯ  ПОТРЕБ БАТЬКІВ У ЗДОБУТТІ ДІТЕЙ  5 - РІЧНОГО ВІКУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.

МАЛЮК МОЖЕ ВІДВІДУВАТИ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДЛЯ НАБУТТЯ ЗНАНЬ ТА УМІНЬ, ОРІЄНТОВАНИХ НА ПОДАЛЬШЕ НАВЧАННЯ У ШКОЛІ, ДЛЯ НАБУТТЯ НАВИЧОК СПІЛКУВАННЯ ТА СОЦІАЛІЗАЦІЇ.

ПЕРЕВАГИ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ У ДНЗ :

ВДОМА ДИТИНА НЕ ОТРИМУЄ ВСЬОГО РІЗНОМАНІТТЯ ВРАЖЕНЬ ТА ВИДІВ ДІЯЛЬНОСТІ, ЩО НЕОБХІДНІ ДЛЯ ГАРМОНІЙНОГО РОЗВИТКУ;

КОЛО СПІЛКУВАННЯ З ОДНОЛІТКАМИ В ДІТЕЙ ДОВОЛІ ВУЗЬКЕ, СИТУАЦІЇ ВЗАЄМОДІЇ Є ЕПІЗОДИЧНИМИ, В РЕЗУЛЬТАТІ ЧОГО ВИНИКАЮТЬ ПРОБЛЕМИ У ДОВІЛЬНІЙ РЕГУЛЯЦІЇ ПОВЕДІНКИ, ФОРМУВАННІ КОМУНІКАТИВНИХ НАВИЧОК, ЕМОЦІЙНО-ВОЛЬОВОЇ СФЕРИ;

ЗА МЕЖАМИ БАТЬКІВСЬКОЇ УВАГИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ СЮЖЕТНА ГРА, ПРОДУКТИВНА ДІЯЛЬНІСТЬ, ЩО Є ВКРАЙ ВАЖЛИВИМ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДОШКІЛЬНИКІВ.

ТОЖ СПОДІВАЄМОСЯ НА ПРИЙНЯТТЯ ВАМИ ПРАВИЛЬНОГО  РІШЕННЯ.

РАДІ ВАС БАЧИТИ В НАШОМУ ЗАКЛАДІ.

Фотозвіт

Натисніть, щоб переглянути оригінал зображення

Де краще виховувати дитину: в садочку чи вдома?

До Всіх Новин